­

Dokončili jsme www stránky Antiaging Academy.
Předali jsme a nasadili do ostrého provozu webové stránky firmy Antaging Academy. Systém je založena na CMS systému JOOMLA 3 s upravenou šablonou pro splnění požadavků klienta na jednoduché a přehledné www stránky vyjadřující firemní identitu a poskytované služby zákazníkům.

Dokončili jsme www stránky České cukrovinky v maďarštině.
Předali jsme a nasadili do ostrého provozu další eshop Českých cukrovinek, tentokrát v maďarské verzi. Celý systém je spojen do komplexu ovládání přes českou verzi ekonomického systému POHODA, včetně implementace maďarské DPH, importu objednávek a vystavování faktur a daňových dokladů v maďarském jazyce.

Dokončili jsme www stránky Autorosecký s.r.o..
Předali jsme a nasadili do ostrého provozu webové stránky firmy Autorosecký s.r.o. Systém je založena na CMS systému JOOMLA 3 s upravenou šablonou pro splnění požadavků klienta na jednoduché a přehledné www stránky vyjadřující firemní identitu a poskytované služby zákazníkům.

Zakoupili jsme nové stroje do naší divize digitálního tisku.
V druhé polovině roku 2019 jsme zakoupili další nové stroje do naší divize digitálního tisku. Za dosluhující stroj Watkiss jsme pořídíli snášení a vazbu V1 na stroji DUPLO DBM 150/150T. Jako novou službu jsme nabízíme hotmeltovou vazbu V2. Pro realizaci nabídky jsme zakoupli stroj BOWAY K5 v plné konfiguraci s frézováním bloku, s bočním a spodním nanášením lepidla a automatickým lepením

 

Dokončili jsme a předali zákazníkovi do ostrého provozu jednoduché informační webové stránky firmy Restaurace U Jana Žižky - www.uzizky.cz. Systém je opět založen na CMS systému JOOMLA 3 s upravenou šablonou pro splnění požadavků klienta na jednoduché a přehledné www stránky s možností presentace a vlastní editace jídelního lístku a aktualit služeb poskytovaných zákazníkům.

AKTUÁLNÍ INFO

Dokončili jsme www stránky janaska.com

Dokončili jsme webové stránky ww.janaska.com. Jedná se o jednoduché informační stránky postavené na CMS JOOMLA s upravenou šablonou dle požadavku zákazníka. Stránky jsou ve dvou jazykových mutacích. 

 

Implementace eFa4 OpenSource Spamfilter

Tento článek obsahuje základní informace o instalaci a implementaci Open Source Anti spamovému filtru eFa 4 OpenSource Spamfilter. eFa4 je možné implementovat různými způsoby, jak do firmy tak i jako v našem případě pro malého ISP providera. Tato instalace bude vycházet z konfigurace eFa4 pouze pro filtraci příchozí pošty. Pokud by Vás článek zaujal, zaregistrujte se a potom, je možné článek číst. 

 

Dokončili jsme www stránky Restaurace U Jana Žižky

Dokončili jsme a předali zákazníkovi do ostrého provozu jednoduché informační webové stránky firmy Restaurace U Jana Žižky - www.uzizky.cz. Systém je opět založen na CMS systému JOOMLA 3 s upravenou šablonou pro splnění požadavků klienta na jednoduché a přehledné www stránky s možností presentace a vlastní editace jídelního lístku a aktualit služeb poskytovaných zákazníkům.

 

Dokončili jsme www stránky Autorosecký s.r.o.

Dokončili jsme a předali zákazníkovi do ostrého provozu webové stránky firmy Autorosecký s.r.o. Systém je opět založena na CMS systému JOOMLA 3 s upravenou šablonou pro splnění požadavků klienta na jednoduché a přehledné www stránky vyjadřující firemní identitu a poskytované služby zákazníkům.

 

KALKULAČNÍ SYSTÉM ZAKÁZEK

Zprovoznili jsme nový systém kalkulací Vašich tiskových zakázek. Na našich stránkách již nebudeme zveřejňovat orientační ceníky tisků pro Vaši informaci. Na základě vyhodnocení přístupů na naše www stránky do sekce ORIENTAČNÍCH CEN TISKŮ jsme zjistili přístupy konkurenčních firem a používání našich kalkulátorů pro nekalou soutěž v tiskovém oboru. Nechceme Vás Však připravit o možnost zrychleného získání orientačních cen tisků. Proto jsme umístily ceníky pro Vás do sekce KALKULACE do které získáte přístup po registraci v systému. Tento způsob Vás sice mírně zdrží při potřebě získat cenu, musíte se přihlásit, ale na druhou stranu jsme pro Vás připravili archiv Vašich kalkulací a můžete se tak zpětně podívat do historie již spočítaných zakázek. Věříme, že nás v tomto kroku pochopíte a podpoříte. V této sekci také naleznete ORIENTAČNÍ CENÍK TISKŮ.

 

TECHNICKÁ PODPORA

Zprovoznili jsme nový systém technické podpory hostingů.
Pro zrychlení zpracování Vašich technických dotazů nebo případných oprav a úprav všech typů hostingů jsme pro Vás připravili Ticketovací systém technické podpory. Vaše požadavky a naše následné reakce jsou dlohodobě evidovány a slouží jak Vám k evidenci tak k prokázání přístupů našich techniků do Vašeho systému dle požadavků Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR)

 

 

 

Eshop České cukrovinky v maďarštině.

Předali jsme a nasadili do ostrého provozu další eshop Českých cukrovinek, tentokrát v maďarské verzi.
čti více

 

Nové stroje pro postpress

V druhé polovně roku 2019 jsme zakoupili další nové stroje do naší divize digitálního tisku.
čti více

 

Dokončili jsme www stránky AntiAging Academy

Předali jsme a nasadili do ostrého provozu webové stránky firmy Anti Aging Academy.
čti více

 

 

 

Potisk obálek DL a C5.

Nově jsme do našeho tiskového portfolia zařadily tisk na obálky všech standardních rozměrů.
čti více

 

Efektové fólie

Nově nabízíme dokončovací práce přenosem speciálních fólií na tištěnou grafiku.
čti více

 

Dokončili jsme www stránky ZTG s.r.o.

Předali jsme a nasadili do ostrého provozu webové stránky firmy ZTG s.r.o.
čti více

 

 

 

Dokončili jsme www stránky Partner Elektro a.s.

Předali jsme a nasadili do ostrého provozu webové stránky firmy Partner Elektro a.s.
čti více

 

Eshop Vacushape firmy Wellnessprofi s.r.o.

Předali jsme a nasadili do ostrého provozu jednoduchý eshop firmy Wellnessprofi s.r.o.
čti více

 

Eshopy Chuť zdraví a Zdraví krása dárky

Předali jsme a nasadili do ostrého provozu webové stránky eshopů chutzdravi.cz a zdrav-krasa-darky.cz.
čti více

 

Máte nějaké dotazy? Zavolejte nám +420 777 321 904

 

­