­

Efektové fólie - digitální přenos zlatých, stříbrných, bronzových fólií

Nově nabízíme dokončovací práce přenosem speciálních fólií na tištěnou grafiku. V nabídce máme zlaté, stříbrné a ochranné kaleidoskopické fólie. Na Vaše tiskoviny například titulní strany diplomových prací, aplikujeme např. zlatou fólii (nápis) pro zvýšení prestižnosti dokumentu. Fólie s ochranným kaleidoskopickým efektem používáme jako bezpečnostní prvek proti kopírování, například vstupenek, certifikátů nebo dluhopisů.

AKTUÁLNÍ INFO

Dokončili jsme www stránky AntiAging Academy

Předali jsme a nasadili do ostrého provozu webové stránky firmy Anti Aging Academy. Systém je založena na CMS systému JOOMLA 3 s upravenou šablonou pro splnění požadavků klienta na designově čisté, jednoduché a přehledné www stránky vyjadřující firemní identitu a poskytované služby zákazníkům.

 

KALKULAČNÍ SYSTÉM ZAKÁZEK

Zprovoznili jsme nový systém kalkulací Vašich tiskových zakázek. Na našich stránkách již nebudeme zveřejňovat orientační ceníky tisků pro Vaši informaci. Na základě vyhodnocení přístupů na naše www stránky do sekce ORIENTAČNÍCH CEN TISKŮ jsme zjistili přístupy konkurenčních firem a používání našich kalkulátorů pro nekalou soutěž v tiskovém oboru. Nechceme Vás Však připravit o možnost zrychleného získání orientačních cen tisků. Proto jsme umístily ceníky pro Vás do sekce KALKULACE do které získáte přístup po registraci v systému. Tento způsob Vás sice mírně zdrží při potřebě získat cenu, musíte se přihlásit, ale na druhou stranu jsme pro Vás připravili archiv Vašich kalkulací a můžete se tak zpětně podívat do historie již spočítaných zakázek. Věříme, že nás v tomto kroku pochopíte a podpoříte. V této sekci také naleznete ORIENTAČNÍ CENÍK TISKŮ.

 

TECHNICKÁ PODPORA

Zprovoznili jsme nový systém technické podpory hostingů.
Pro zrychlení zpracování Vašich technických dotazů nebo případných oprav a úprav všech typů hostingů jsme pro Vás připravili Ticketovací systém technické podpory. Vaše požadavky a naše následné reakce jsou dlohodobě evidovány a slouží jak Vám k evidenci tak k prokázání přístupů našich techniků do Vašeho systému dle požadavků Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR)

 

 

 

Potisk obálek DL a C5.

Nově jsme do našeho tiskového portfolia zařadily tisk na obálky všech standardních rozměrů.
čti více

 

Efektové fólie

Nově nabízíme dokončovací práce přenosem speciálních fólií na tištěnou grafiku.
čti více

 

Dokončili jsme www stránky ZTG s.r.o.

Předali jsme a nasadili do ostrého provozu webové stránky firmy ZTG s.r.o.
čti více

 

 

 

Dokončili jsme www stránky Partner Elektro a.s.

Předali jsme a nasadili do ostrého provozu webové stránky firmy Partner Elektro a.s.
čti více

 

Eshop Vacushape firmy Wellnessprofi s.r.o.

Předali jsme a nasadili do ostrého provozu jednoduchý eshop firmy Wellnessprofi s.r.o.
čti více

 

Eshopy Chuť zdraví a Zdraví krása dárky

Předali jsme a nasadili do ostrého provozu webové stránky eshopů chutzdravi.cz a zdrav-krasa-darky.cz.
čti více

 

Máte nějaké dotazy? Zavolejte nám +420 777 321 904

 

­