­

Jako partner firmy STORMWARE Vám dodáme, nainstalujeme a zaškolíme v používání Ekonomický a účetní program POHODA ve verzích MDB nebo SQL v jednouživatelské nebo síťové verzi.

POHODU Vám nainstalujeme jak na lokální počítače tak na Váš firemní server. Pokud nevlastníte firemní server a nechcete investovat do vlastní infrastruktury nabízíme Vám v rámci VPS Hostingu možnost provozu Vaší POHODY v cloudovém řešení v rámci našeho POHODA VPS Hostingu. Pokud máte stabilní internetové připojení nic nebrání v pořízení jakýchkoliv klientských stanic na bázi Microsoft Windows nebo Linux a přes terminálové připojení Vám POHODU umožníme používat.

POHODA hosting je denně zálohovaný a veškerá komunikace probíhá přes šifrové spojení RemoteApp nebo šifrovanou VPN síť dle konfigurace. Neřešíte životnost serveru jako největší investici, pouze se staráte o Vaše internetové připojení, které je v tomto případně nejhlavnější.

Jako klientské stanice mohou být použité nejjednoduší PC, například od firmy Intel NUC nebo jiní terminálový klienti s OS Microsoft Windows. Na lokálních serverových síťových instalacích jako klienty lze použít i mini PC Raspberry PI.

Neváhejte nás kontaktovat pro jakékoliv další informace.

Máte nějaké dotazy? Zavolejte nám +420 777 321 904

 

­