­

WEBHOSTING

Nabízíme Vám možnost hostování na našich ETNTERPRISE serverech Supermicro postavených na platformě Intel XEON a SSD diskových polích. V roce 2017 jsme pro Vás ještě zvýšili bezpečnost Vašich dat investicí do nového storage řešení pro maximální zvýšení bezpečnosti a dostupnosti Vašich aplikací, eshopů a webových stránek. Bezpečné uložení a dostupnost dat jsou a vždy byly naší prioritou. Naše servery jsou umístěné přímo v páteřní síti internetu a datové centrum je zálohované UPS a diesel agregáty. Běžná dostupnost se blíží 99,9%. Výpadky hostingu řešíme obratem a většinou pokud nastane, je to spíše výpadek z důvodu údržby serverů nebo jejich upgrade.

Samozřejmostí z naší strany je okamžitá pomoc, pokud Vaše stránky jsou napadeny hackerským útokem. Tyto služby jsou zpoplatněné. Servery jsou denně zálohované se zpětnou možností obnovy 15dní. Níže najdete základní ceny WebHostingu v přehledných tabulkách.

VPS HOSTING (Virtual Private Server Hosting)

Potřebujete vlastní server na páteřní síti a nechcete řešit IT správu zařízení ? Nabízíme Vám virtuální servery v několika konfiguracích, jak výkonu, tak poskytnutého paměťového a datového prostoru na diskových polích SAS a v nejvýkonnějších konfiguracích na diskových polích SSD. Dle dohody Vám připravíme možnost denního zálohování celého VPS serveru již v ceně. Níže najdete základní ceny VPS Hostingu v přehledných tabulkách. Neváhejte zavolat pro informace.

POHODA HOSTING (Hosting ekonomického systému POHODA na VPS)

Samostatnou nabídku tvoří POHODA hosting. V ceně hostingu je OS Microsoft Windows 2012R2 s jedním terminálovým RemoteApp přístupem. Tento hosting je postavený na nejvýkonnější konfiguraci serveru a jej možné i dále upravovat podle potřeby Vaší firmy. Můžeme rozšiřovat počet terminálových licencí dle Vaši potřeb, navyšovat výkon, operační paměť a kapacitu diskového pole SSD. Tato varianta je plnohodnotnou náhradou za vlastní firemní server a Vašeho IT správce zaměstnance. Obratem řešíme požadavky a konfigurace ekonomického systému POHODA. Několik desítek instalací POHODY MDB MDB nebo SQL našich klientů hovoří předem o jejich spokojenosti. Klientské stanice pro POHODA HOSTING mohou být postavené na bázi jakéhokoliv klienta, klidně linuxu nebo Raspberry s Raspbianem v hodnotě několika stokorun. Opět neváhejte zavolat pro informace. Jsme připraveni zodpovědět jakékoliv Vaše dotazy.

Webhosting Basic

­
­
­

Basic

50Kč/měsíc
Základní prostor pro Vaše www stránky bez skriptovacího prostředí a databáze. Převážně využívaný jako email hosting. Cena bez DPH.
50 MB prostoru pro web
5 emailů o velikosti 100MB
Datový limit 1GB/měsíc
-
-
-
-
 

 

Webhosting Standard

­
­
­

Standard

125Kč/měsíc
Standardní webový prostor pro Vaši prezentaci nebo eshop bez garance výkonu serveru vhodný pro běžně navštěvované www stránky. Cena bez DPH.
1 GB prostoru pro web
2 GB prostoru pro emaily
Linux – PHP 5 a PHP 7
Windows Server – NE
MySql, Perl, Tomcat, Java
Bez datového limitu
Neomezeně e-mailů
 

 

Webhosting GOLD

­
­
­

GOLD

290Kč/měsíc
Nejvyšší možnost sdíleného hostingu s vyhrazeným serverovým výkonem pro www stránky, eshopy a aplikace s vysokým denním přístupem. Cena bez DPH.
5 GB prostoru pro web
10 GB prostoru pro emaily
Linux – PHP 5 a PHP 7
Windows Server – NE
MySql, Perl, Tomcat, Java
Bez datového limitu
Vyhrazený serverový výkon
 

 

VPS Basic

­
­
­

VPS hosting Basic

150Kč
měsíčně

Základní verze virtuálního privátního serveru. Vhodné pro instalace vlastních mailových a produkčních serverů s malou návštěvností.

Cena bez DPH.
CPU: 1 vlákno Xeon 2.40 GHz
Paměť: 1 GB (vyhrazená)
Disk RAID10 SAS: 15GB
Neomezený počet domén a přenos dat
Linux server
Vzdálená správa ISP Config
 

 

VPS Standard

­
­
­

VPS hosting Standard

450Kč
měsíčně

Nejběžnější verze virtuálního privátního serveru. Vhodné pro standardní instalace webových, mailových a produkčních serverů.

Cena bez DPH.
CPU: 2 vlákna Xeon 2.40 GHz
Paměť: 4 GB (vyhrazená)
Disk RAID10 SAS: 30GB
Neomezený počet domén a přenos dat
Linux, Windows server
Vzdálená správa ISP Config
 

 

VPS GOLD

­
­
­

VPS hosting GOLD

850Kč
měsíčně

Výkonnostně nejsilnější nabízená verze virtuálního privátního serveru. Vhodné pro nejnáročnější databázové aplikace, webových, mailových a produkčních serverů. Cena bez DPH.
CPU: 4 vlákna Xeon 2.40 GHz
Paměť: 8 GB (vyhrazená)
Disk RAID10 SSD: 30GB
Neomezený počet domén a přenos dat
Linux, Windows server
Vzdálená správa ISPConfig
 

 

POHODA hosting

­
­
­

POHODA
hosting

490Kč
měsíčně

Nainstalujeme Vaši POHODU na virtuální server a připojíme Vás přes terminálový přístup z jakéhokoliv Vašeho zařízení. (PC, notebook, tablet. Cena je bez DPH za
1 terminálový přístup.
Parametry hostingu
CPU: až 8 vláken Xeon 2.4 GHz
Paměť: až 32 GB (vyhrazená)
Diskové pole RAID10 SSD: 
až 300GB
Denní zálohování
Windows server 2012R2
 

 

Máte nějaké dotazy? Zavolejte nám +420 777 321 904

 

­