­

HOSTING WINDOWS programů (Hosting ekonomického systému POHODA, MONEY aj. na VPS)

Samostatnou nabídku tvoří hosting Vašich Windows aplikací, např. ekonomických systémů, firemních CRP a jiných programů. Na hosting nstalujeme OS Microsoft Windows Server 2022 s jedním terminálovým RemoteApp přístupem. Tento hosting je postavený na nejvýkonnější konfiguraci serveru a jej možné i dále upravovat podle potřeby Vaší firmy. Můžeme rozšiřovat počet terminálových licencí dle Vaši potřeb, navyšovat výkon, operační paměť a kapacitu diskového pole SSD. Tato varianta je plnohodnotnou náhradou za vlastní firemní server a Vašeho IT správce zaměstnance.

Jako partner firmy STORMWARE Vám dodáme, nainstalujeme a zaškolíme v používání Ekonomický a účetní program POHODA ve verzích MDB nebo SQL v jednouživatelské nebo síťové verzi. Obratem řešíme požadavky a konfigurace ekonomického systému POHODA. Několik desítek instalací POHODY MDB MDB nebo SQL našich klientů hovoří předem o jejich spokojenosti.

Klientské stanice pro PROGRAM - POHODA HOSTINGu mohou být postavené na bázi jakéhokoliv klienta, klidně linuxu nebo Raspberry s Raspbianem v hodnotě několika stokorun. Opět neváhejte zavolat pro informace. Jsme připraveni zodpovědět jakékoliv Vaše dotazy.

 

Poptávka MPJ PROGRAM HOSTING (POHODA HOSTING) - konfigurace

Technické parametry hostingu. Pokud si nejste jist, nechte výchozí parametry. Neváhejte zavolat a my Vám pomůžeme hosting nakonfigurovat. Tyto parametry mají zásadní vliv na výslednou cenu hostingu a samozřejmě také na celkový výkon hostingu. Pokud v průběhu hostování Vašeho systému budete potřebovat parametry zvýšit, lze vždy po vzájemné emailové nebo tel. komunikaci objednat dodatečně. Váš VPShosting poběží na nejmodernějších ENTERPRISE serverech Supermicro postavených na platformě Intel XEON nebo AMD EPYC3 a SSD nebo NVMe diskových polích.

 

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Vyberte hodnotu
Vyberte hodnotu
Vyberte hodnotu
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup

 

MPJ PROGRAM HOSTING (POHODA HOSTING) lze objednat minimálně na dva celé roky (24 měsíců) s roční fakturací. Kratší termínu hostingu, není možný z důvodu investice do předinstalovaného OS Windows server. Pokud plánujete delší spolupráci (více než 2 rok) nabídneme Vám VIP ceny PROGRAM hostingu. Tyto ceny se potom pohybují se slevami v desítkách procent. Po odeslání objednávky Vás budeme kontaktovat v co možná nejkratším termínu a celou objednávku s Vámi probereme. Odesláním tedy neuzavíráte smlouvu o hostingu. Po doplnění a odkontrolování Vašich požadavků Vám vystavíme smlouvu o hostingu a další doklady. Poté přistoupíme k realizaci hostingu v řádech hodin.

Prosím vyplňte níže požadované údaje:

Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup

 

Máte nějaké dotazy? Zavolejte nám +420 777 321 904

 

­