­

Grafický design stránek - webdesign - tvorba provoz a údržba eshopů a internetových katalogů.

Vytvoříme pro Vás jedinečné, graficky čisté a pro klienty lehce zapamatovatelné stránky, které budou přehledné a jejich ovládání intuitivní. Dodržujeme všechny moderních standardy pro webdesign a pravidla přístupného webu.

 

logo Joomla

WWW na platformě CMS JOOMLA

Vaše www stránky zpracujeme na nejnovějších engine Joomla a upravíme vzhled webu podle Vašeho přání. Doplníme Váš web o požadované moduly, implementujeme vzhledové šablony, počeštíme a nakonfigurujeme potřebnou komunikaci s mailserverm a ostatními rozšířeními a doplňky. Pokud si chcete upravovat své stránky sám, zpřístupníme Vám přístup do administrace a případně proškolíme základní ovládání CMS Joomla.

 

­
­

Tvorba vzhledu

www stránek - webdesign - weby od nás jsou úspěšné, atraktivní, moderní, responzivní i pro mobilní telefony a tablety
­
­

Aktualizace nebo redesign

nabízíme Vám aktualizaci Vašich stávajících www stránek nebo Vám vytvoříme nový moderní vzhled.
­
­

Tvorba sliderů a animací

navrhneme Vám vzhled úvodních bannerů, sliderů a animací pro Vaše prezenatce ve vyhledávačích

 

 

 

logo Prestashop

E-SHOPY na platformě PRESTASHOP

Internetové obchody a katalogy stavíme na platformě Prestashop. Doplníme Váš eshop vzhledovou a funkční šablonou, počeštíme a naprogramujeme veškeré komunikace se zákazníky a administrací. Dle Vašich požadavků Vám doplníme eshop dalšími funkcemi jako je obousměrná komunikace s ekonomickým systémem POHODA. Automaticky v daném časovém intervalu umíme načítat přijaté objednávky z eshopu do POHODY. Pro Vaši firmu tato funkce znamená extrémní zrychlení zpracování objednávek včetně skladového hospodářství. POHODOU ovládáte ceny, výši skladových zásob všechny texty popisující Vaše zboží a další funkce POHODY. Neváhejte se nás zeptat a sdělit nám Vaše požadavky.

 

 

 

­
­

Internetové e-shopy

 
­
­

Internetové katalogy

 
­
­

Sofistikované firemní aplikace

 

 

 

Máte nějaké dotazy? Zavolejte nám +420 777 321 904

 

­