­

WEBHOSTING

Nabízíme Vám možnost hostování na našich ETNTERPRISE serverech Supermicro postavených na platformě Intel XEON, nově AMD EPYC3 s SSD a NVMe diskovými poly. V roce 2017 jsme pro Vás ještě zvýšili bezpečnost Vašich dat investicí do nového storage řešení pro maximální zvýšení bezpečnosti a dostupnosti Vašich aplikací, eshopů a webových stránek. Bezpečné uložení a dostupnost dat jsou a vždy byly naší prioritou. Naše servery jsou umístěné přímo v páteřní síti internetu a datové centrum je zálohované UPS a diesel agregáty. Běžná dostupnost se blíží 99,9%. Výpadky hostingu řešíme obratem a většinou pokud nastane, je to spíše výpadek z důvodu údržby serverů nebo jejich upgrade.

Samozřejmostí z naší strany je okamžitá pomoc, pokud Vaše stránky jsou napadeny hackerským útokem. Vaše stránky zálohujeme podle objednaného plánu. Tyto služby jsou zpoplatněné. Níže najdete základní ceny WebHostingu v konfiguračním formuláři. Základní cena 50Kč bez DPH/měsíc je cena za tzv. mailhosting. Kdy na našem mailovém serveru hostujeme Vaše emailové schránky. K tomuto typu hostingu přísluší i webové služby bez scriptovacího jazyka PHP a zálohování. Vhodné pro tzv. statické stránky bez potřeby PHP a databází.

 

Poptávka MPJ WEBHOSTING - konfigurace

Neplatný vstup

Zde prosím napište Vaši doménu. Pište prosím vždy ve formátu bez www např. jmenodomeny.cz 

Technické parametry hostingu. Pokud si nejste jist, nechte výchozí parametry. Neváhejte zavolat a my Vám pomůžeme hosting nakonfigurovat. Tyto parametry mají zásadní vliv na výslednou cenu hostingu a samozřejmě také na celkový výkon hostingu. Pokud v průběhu hostování Vašich stránek budete potřebovat parametry zvýšit, lze vždy po vzájemné emailové nebo tel. komunikaci objednat dodatečně. Váš webhosting poběží na nejmoderněkších ETNTERPRISE serverech Supermicro postavených na platformě Intel XEON nebo AMD EPYC3 a SSD nebo NVMe diskových polích.

Invalid Input
Invalid Input
Vyberte hodnotu
Vyberte hodnotu
Vyberte hodnotu
Vyberte hodnotu
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup

 

Webhosting lze objednat pouze na celý rok. V případě požadovaného kratšího termínu hostingu, prosím počítejte s 10-20% přirážkou podle počtu měsíců hostingu. Nejkratší možný termín je jeden měsíc. Po odeslání objednávky Vás budeme kontaktovat v co možná nektratším termínu a celou objednávku s Vámi probereme. Odesláním tedy neuzavíráte smlouvu o hostingu. Po doplnění a odkontrolování Vašich požadavků Vám vystavíme smlouvu o hostingu a další doklady.

Prosím vyplňte níže požadované údaje:

Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup

Máte nějaké dotazy? Zavolejte nám +420 777 321 904

 

­