­

VPS HOSTING (Virtual Private Server Hosting)

Potřebujete vlastní server na páteřní síti a nechcete řešit IT správu zařízení ? Nabízíme Vám virtuální servery v několika konfiguracích, jak výkonu, tak poskytnutého paměťového a datového prostoru na diskových polích SAS a v nejvýkonnějších konfiguracích na diskových polích SSD a NVMe. Dle konfigurace Váš server zálohujeme i 2x denně. Velmi vhodné pro provoz Vaší aplikace nebo instalace LINUX nebo WINDOWS serveru Vaším IT technikem. Nemusíte řešit stárnutí hardware, spotřebu energií a starost o zálohování. Vždy perfektní výkon bez starostí !!!

Poptávka MPJ VPSHOSTING - konfigurace

Technické parametry hostingu. Pokud si nejste jist, nechte výchozí parametry. Neváhejte zavolat a my Vám pomůžeme hosting nakonfigurovat. Tyto parametry mají zásadní vliv na výslednou cenu hostingu a samozřejmě také na celkový výkon hostingu. Pokud v průběhu hostování Vašeho systému budete potřebovat parametry zvýšit, lze vždy po vzájemné emailové nebo tel. komunikaci objednat dodatečně. Váš VPShosting poběží na nejmodernějších ENTERPRISE serverech Supermicro postavených na platformě Intel XEON nebo AMD EPYC3 a SSD nebo NVMe diskových polích.

 

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Vyberte hodnotu
Vyberte hodnotu
Vyberte hodnotu
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup

 

VPShosting (Virtuální privátní server) lze objednat pouze na celý rok. V případě požadovaného kratšího termínu hostingu, prosím počítejte s 20-30% přirážkou podle počtu měsíců hostingu. Nejkratší možný termín je jeden měsíc. Pokud plánujete delší spolupráci (více než 1 rok) nabídneme Vám VIP ceny VPS hostingu. Tyto ceny se potom pohybují se slevami v desítkách procent. Po odeslání objednávky Vás budeme kontaktovat v co možná nejkratším termínu a celou objednávku s Vámi probereme. Odesláním tedy neuzavíráte smlouvu o hostingu. Po doplnění a odkontrolování Vašich požadavků Vám vystavíme smlouvu o hostingu a další doklady. Poté přistoupíme k realizaci hostingu v řádech hodin.

Prosím vyplňte níže požadované údaje:

Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup

 

Máte nějaké dotazy? Zavolejte nám +420 777 321 904

 

­